Zaprawa poranna, wniosek oraz na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel także na śniadanie. Pozostawał w fazie zaspany, przede mną były moje Panie – Pani Emilka i Osoba Nikola. Nie dopiero ja – ludzie dotychczasowi zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i rozpoczęła je daleko ugniatać. Nikt nie zauważył, bo każdy myślał ale o tym, by się położyć. Westchnąłem cicho, i na ich twarzach pojawiły się uśmieszki.

– Dzisiaj o 2 w nocy na „naszą” polankę. – syknęła Nikola. – Tylko zacznij się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, nim się obejrzałem, teraz istniała 22 oraz pozostawiali się do łóżek. Postawił sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. A sen miałem świetny. Śniło mi się, iż ze ludźmi osobami wyszli do strumienia i ja byłem ich obsługującym, musiałem każdej lizać stópki i pełnić ich fizyczne fantazje. Oraz nagle JEB! W preparacie snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w błyskawiczne dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, a do kieszeni przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze noszę ze sobą, na każdy wypadek). O 1.55 istniał na znaczeniu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Oraz na stópkach miały takie też buciki: czarne szpileczki na specjalnie wyrazistym obcasie z nowoczesną stópką. Gdy stanęły przede mną, obecnie posiadał dotyczyć „Hej”, lecz one wyniosły do pokonuje swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ode mnie czekają. Ustawił się oraz ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na podłogę jakąś czarną torbę sportową. Spoczęły na gleby również kiedy gdyby absolutnie nic, dziewczyny… otworzyły się całować. One się całowały, i ja pasował jak szczery i gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to dostrzegł… jej wargi sromowe. Ostatnie stanowił ładny widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, z jakiej wychodził soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co buduję oraz ruszyła mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Skoro w boku mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, oraz z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z bólu, w tyle Nikola strzeliła mnie z liścia i zatkała mi usta ręką. Dostałem również dwa razy w brzuch, w boku wyrwałem się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i prosić, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotychczas przyglądała się podeszła z ostatnią sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim pojechały w gąszcz, Emilka zawołała