Zainteresował naszą wielkość oraz przenosił

Zainteresował naszą popularność oraz oczekiwałem na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się oraz co najważniejsze: niewiele się stanie, nie stanowisz jasna się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Tylko się wypiął, a dziurkę jaką nosi małą, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, obróciłem się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka trzymały na sobie piękne stroje policjantek z głowami i kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłonie oraz nogi, zawiązały oczy i usta opaską oraz spróbowało się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle oraz nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie właśnie przez 5 minut. W tyle przestały. Poczułem, jak któraś z Pań wpycha mi trochę do ust jednocześnie czułem, gdy przedmiot mokrego jeździ (język?) po moim sprawienie w efekcie zrozumiałem: one noszą strap-ony. Zacząłem się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Dokonało się tylko pałowaniem. Do tego Nikola powiedziała:

– Nie zasłużyłeś na własne klasy, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu oraz spróbowała bywać i tańczyć po moich plecach w naszych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból był nie do opisania. Emilka złapała mnie za włosy i zapytała:

– Będziesz równy?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze narodowym strap-onem i opuściła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od dołu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Jak więc sprawiał, moja Kobieta bez zbytnich ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, ograniczał się. Zmuszała mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać i ponownie. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przestrzenie i owszem w koło. Natomiast po chwili do gry włączyła się Nikola – wówczas istniałoby wielkie. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona dołączyła z końca oraz intensywnym ruchem zaszła we mnie. Posuwała mnie właśnie mocno, iż Emilka nie nadążała, aby sparować swoje czyny z trendami Nikoli. W efekcie Emilka darowała sobie obciąganie, a ja, mając łatwe usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – była tak podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła dodatek jej na ucho. Nikola od razu poszła ze mnie i kazała się nie zniechęcać do końca. Po chwili poczułem duży ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Zaś ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka przystąpiła do mnie, wjechała w moje życie również przez minutkę gwałciła mnie w usta. Jednak zaczęło dodatkowo jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do własnej cipki oraz mówiła ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na stylu. Królowa jęczała z przyjemności. Doszła. Nikola wyszła ze mnie natomiast rzekła błagalnym sposobem do Emilki: