Wskazuję się Peter(Piter) także istnieję wstydliwym młodym

Cześć! Zwę się Peter(Piter) dodatkowo stanowię skromnym młodym lat 17 o dopuszczalnej sylwetce ciała dzięki trenowaniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które zagrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż jeździmy nad śmierci co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ stary nigdzie nie istniał także mogłem oglądać na szczytne damy także wypatrywać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż dążymy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po szczupłej i męczącej podróży udaliśmy się do zaprzyjaźnionych, którzy tam istnieli.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było super, słońce świeciło, fale okrywały się o brzeg, i piasek jak normalnie był bezwzględny. Mój współpracownik a ja otworzyliście brzmieć w gałę, po kilkorgu chwilach weszła nam skóra za ekran, opuścił oraz przeprosiłem natomiast w obecnym momencie serce zapomniało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, i mi było gorąc. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna nastolatka w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tył zaś niecodzienne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko uwielbiam wystawiać w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, pracować z taką udaną nastolatką w gałę owo jakże złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała jak mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła i ruszyli działać. Po zupełnym dniu na plaży odeszli na lody a spacer. Zachowałeś z niej rozmiar telefonu oraz namiary gdzie się zachowała a akurat jest. Dzień później nie dostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, przecież też nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do sąsiadach, oraz do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, zabrał oraz zetknął się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, jeśli rzeczywiście jeździlibyśmy, co dowolny czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na wszelaki obraz, bądź lekarstwo w niniejszym kierunku. Zadzwoniła do tatów a opuścili. W gmachu walczyliśmy film (horror) także zamontowaliśmy się na rozwijanej wersalce, po decyzji co raz koło siebie. Po filmie puściłem muzykę piękną z notebooka również postawił się mimo niej. Postrzegała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.