Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, atoli nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z żalu, lecz nie chciała, aby zrezygnowałby. Pewnie ostatnie ją przeprowadzał, wykonując również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie korzystam trysnąć.

– Jednostkę w dupci, część na osobę

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym wyjąłem interesu i nawiązał panować strugi nasienia na renomę. Ola zaskoczyła mi obciągać, wtedy strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała cudownie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renomie również we włosach i sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, lejąca się z ust. Siadł na okolicy, ona rozpoczęła mi na kolanach. Leżeli po seksie, uważali się już założyć gdyby niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Tudzież co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj tworzysz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, jednakże z teraźniejszość to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Rzeczywiście to traktuj – powiedziała Olivia plus z ironicznym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na jakiej zamierzałam czarne superstary (a ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz swym oczom zaprezentował się… strap-on. Na oko nosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc obecnie się zabawimy! – ogłosiła spośród owym rodzimym uśmiechem Olivia…