Wymagał ją zajmować.

Potrzebował ją stanowić. Oczywiście mocno ją zamierzałem mieć.
Zabiegał o tym, każdego dnia. Rozmyślał o aktualnym noc w ciemność. Ciągle o niej sądził natomiast nie umiałem przestać. Zaś pilnuje tu, o niepowtarzalną z polskich nauczycielek. Idzie o trzydziestoczteroletnią Alinę, jaka korzystała, wręcz idealne ciało. W załącznika uroku, liczyły jej, te ciemne proste, nie długie włosy. Muszę same powiedzieć, iż często, widywałem ją – nie tylko ja jakiś – na szkolnym basenie w kostiumu kąpielowym. Taki widok, wywoływał wemnie podniecenie a rzadko nad tymże nie mogłem zaponować.
Drugiego zaś popołudnia, własciwie ostatnie obecnie wieczora, postanowiłem preparat z obecnym zrealizować. Zdecydował się raz do niej dopuścić. Co rzeczywiście, nadal nie wiedziałem, jak osiągam zatem odbyć, przecież uważał okazję, że spotka mi do osoby jakiś ciekawy pomysł.
Naprawdę się też złożyło, iż Alina, była wówczas dyżur na basanie. Miała następnie na sobie, ten ciemny, jednocałosciowy strój kąpielowy. Własnie to prowadziło, że nie umiałem oddzielić z niej wzroku. Nawet żałowałem, iż czas wykorzystywania z basenu, dobiega efektu i musieliśmy go opuscić.
Męska szatnia, stwierdzała sie w koncu korytarzyka. A tam te wszedłem. Chociaż nie było mi spieszno do lokalu, więc się ociągałem z wyjsciem. Stwierdziłem po jakimś czasie, że zostawił jeden także się zdziwiłem. Wreszcie wyjąłem recznik z szafki. Poszedłem wziąsc prysznic, i następnie, owinięty ręcznikiem od pasa w otwór, powrócił do szafki. Wciąż się ociągałem, choc wiedziałem, iż nie może więc trzymać jeszcze.
Sprawował się już pozbyć tego ręcznika, gdy drzwi się otworzyły, Początkowo pomyślałem, że obecne któryś z kolegów zbłądził. Wbrew to spojrzałem i aż mi dech w piersiach zatkało. Ostatnie stanowiła ona, Alina. Była szybko przebrana i właśnie brała na sobie, całką, obcisłą, kolorową sukieneczkę, sięgającą przed kolana.