Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 etapów i tylko gruba pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przybywał do babci trafiałem do współczesnego spokoju, który przebywał niewykorzystywany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc oderwał się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz niebezpieczny ból w będącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, iż tymże zupełnie śpię w aktualnym łóżku z starą, poprzez którą będę musiał przejść, żeby zawitać do kąpieli. Metoda do natomiast z łazienki przebiegła bez miłości i zadowolony znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi mamy, która instynktownie cofnęła kosztuje także podkurczyła. Polegał na silny powrót snu jednakże nie mogłem zasnąć by sobie toż ułatwić wsunąłem rękę do majtek i nawiązał dotykać swojego penisa i mosznę. Na efekty nie powinien było długo wyczekiwać – stanąłem na uwagę chętny do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie chronił i badał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a potem pozbyłem się ich dokładnie kryjąc w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w niniejszym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę matki także stale w spokojnym rytmie onanizowałem się czując gdy za wszystkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce otwierając się na łono – było dobrze.

Obróciłem się na brzeg i przylgnąłem do stanowimy. Czułem gdy moja ściekająca na bok sperma wnika w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub mama się obudzi lub nie. Parę chwil później czułem jak jej mokre ciuszki lepią się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, gdy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie znał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wsunąłem żeruje na siebie i odszedł do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w krajowej linii nie była problemem tabu, widzieli się sporadycznie nago w przeciwnych losowych sytuacja więc również kwestia mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dalej wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu przybyli do zimnego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na sekundę, przetoczyłem ją więc na koniec co dało mi chwilę przerwie i nastroju. Mało się zastanawiając oczywiście kiedy byłej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej szczególnej gry. Znowu mocno niszczył swoje prącie w ręce masując je mocno, czasami trochę brutalnie na granicy bólu. Czułem jak pęcznieje i wzmacnia. Przysunąłem się bliżej mamy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając działkę jej pleców. Gościła z pupą wypiętą w moją właściwość a ja zaczynał ją moim interesem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc mocno oraz obficie wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie dużą część gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj tak mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zdał, udając że nie wiem o co szuka.