Hej, gra hokej jest jeśli jesteś zainteresowany po obiedzie

„Hej, gra hokej jest jeśli jesteś zainteresowany po obiedzie”.

„Myślę, że byłoby całkiem miły” odpowiedziałem. Hokej, jest mój ulubiony sport, to coś, co lubi oglądać, bez względu na to, kto grał. A może posiadające niektóre sportu w telewizji da nam zarówno o czym rozmawiać, nasze ulubione graczy, wielkie dramaty, i tak dalej. Nie mogłem myśleć o lepszym sposobem na normalne noc z moim synem po tym, co zrobił.
woman-499756_1280
Skończyliśmy obiad, a ja pomogłem mu czyszczenia naczyń, które nie było wiele, bo już oczyszczone przed obudziłem, i oboje siedzieli na kanapie, aby obejrzeć mecz. W ciągu pierwszych pięciu minut po pierwszym terminie, mogę powiedzieć, że będziemy kibicować ze sobą na ten jeden. Wynik pozostały związane, ale gracze dostawali awanturnik, w tym parę pięści walk na lodzie.

Pod koniec pierwszego okresu, byliśmy taunting sobą szalenie jako wynik pozostał związany zarówno z nas zgodę lub nie zgadzając się ze spikerów i sędziów. Nasza noc dotarły jakieś poczucie normalności, do drugiego okresu.

Kiedy gra wznowiona, parę szybkich bramek wykonana gra wiązanej i jeden cel za sztukę, a nasz drwiny wznowione. Byłem całkowicie przekonany, że moja drużyna wygra, więc pomyślałem, że zrobię jakiś zakład, aby ocenić, jak był przekonany, ze swoim własnym zespołem.

„Założę się, że ci wszystko moja drużyna wygrywa tę grę!” Krzyknęłam, pewność prowadzenia przeze mnie. Wiedziałem, że mogę wygrać, a on jechał zapłacić.

„Co masz na myśli?” Zapytał z miną pokerzysty dalej. Był jak pewni jak ja, więc pomyślałem, że umieścić pieniądze na stole.

„Jeśli nie, przykro mi, kiedy mój zespół wygrywa, trzeba uaktualnić mnie do pierwszej klasy na podróż do domu” I ogłosił, prawie pewne, że będzie z powrotem w dół. Aktualizacja stąd do domu był kilkaset dolarów, co najmniej.

Tak było moje zdziwienie, gdy powiedział: „Ty jesteś na!”

Moja pewność siebie nieco wyblakłe, a następnie dałem mu smug wygląd i gra kontynuowana. Pod koniec drugiej fazy, to wynik pozostaje jednego do kontynuowano bickering. Trzeci zaczęło i było wiele niesamowite szanse tam iz powrotem, ale gra pozostała związana tylko kilka minut przed końcem. To było wtedy, że ja zapomniałem zadać proste pytanie.

„Co otrzymasz jeśli wygrasz?” Zapytałem, z bardziej ciekawy tonem w głosie niż chciałem tam być.

„Kiedy wygram, zobaczysz” jest wszystko, odparł bez cienia emocji oprócz zaufania.

„Co ja wpakowałem?” Zastanawiałam się, ale szczotkowanego myśli na bok.

Gra poszedł do dogrywki z wynikiem jeszcze jeden do jednego, i choć nasze kłótnie kontynuowane, wydawało mi się zdać sobie sprawę, że nie tylko mój zespół zaczyna wyglądać zmęczony, ale że będę musiał zapłacić mój syn nieznanego dług niektórych sortować. Mój umysł ścigał się w tym, co mogłoby być, a pokój dzienny zamilkli. Nie trzeba było długo czekać, aby dowiedzieć się, jednak, ponieważ w pierwszych czterdziestu sekund nadliczbowych, zespół mojego syna kompensowane zwycięskiego gola. I stracił gry i zakładów, a teraz będzie musiał zapłacić.

„Dobrze,” powiedziałem, siląc się na spokój, ale czułem się nieco nerwowy, „Co mam ci winien?”

Odwiedźcie tutaj: fakbuk.pl ogłoszenia pań oraz na stronie – anonse-panow.net.pl anonse gay