Chciałem go we mnie, w jakimś stopniu

Chciałem go we mnie, w jakimś stopniu, a do chwili jego palec był wystarczający. Znalazłem się szlifowania moje biodra do jego strony, kurwa palcem jak bym penisa. Podczas gdy ja, on po prostu stanął za mną i trzymał rękę w bezruchu, pozwalając mi znaleźć mój rytm moich biodrach. Przez kilka minut Zrobiłem to, dysząc i jęcząc głośno pod prysznicem jak ja, ciepłe bicie wody na mojej skórze, a następnie Mikey zatrzymany. Czekałam chwilę, łapiąc oddech od ekstazie kurwa rękę i odwrócił się, aby zobaczyć, dlaczego zatrzymał. Zanim zdążyłem w pełni odwrócić, jednak jego ręka pchnął mnie w dół, tak że ja pochylił się przed nim, a jego kutas znalazła drogę do wejścia cipie.
woman-466130_1280
Nie miałem seks prawdopodobnie dziewięć miesięcy, a jestem pewien, że to będzie szczelne i Mikey wydawało się, że też, bo chwycił moje biodra rękami i powoli wsunął penisa do mojej gorące, mocno, mokre cipki. Krzyczałam, jak wszedł we mnie, krzyk czystej ekstazy. Minęło sporo czasu, odkąd miałem coś we mnie, co nie było wibrator, a to nie było tak duże, jak w pobliżu penisa mojego syna. Powoli pchnął go, aż nie pójdzie dalej, a moje ciało zaczęło skręcać. Jego kutas był we mnie za mniej niż dziesięć sekund, a ja już fucked głębiej niż kiedykolwiek przedtem.

Z jego penisa w mój prawie całkowicie, pchnął mnie na ścianę tak, że moje ręce wspierali mnie od przodu i bez legging odejść moich biodrach, zaczął pompowania jego penisa i poza mną.

„Cholera, cholera, cholera …” Ciągle krzycząc przyjemność mieć go we mnie tak przytłaczający, że ledwo mogłem vocalize czegokolwiek. Czułem jego pulsujący członek we mnie, kochający każdy ciąg na mnie, każdy utopił się trochę mocniej i szybciej niż przed. To nie trwało długo i zacząłem skręcać mocniej i mocniej, a potem przyszedł. Moje ciało potrząsnął mocno, jak ja przyszedłem, i czułem moje cum sit wokół moich synów Dick, ale on nadal cholernie mnie, przez co mój orgazm dłużej i ciężej.

Do tej pory miałem krzyczeć, bo mój orgazm był tak silny, moi synowie penisa tak mocno i tak wspaniale się wewnątrz mnie. Chciałem jego cum teraz, nie obchodzi mnie, jak i gdzie, po prostu chciałem go. Jak na kolejce, przemówił do góry.

„Gdzie chcesz moją spermę?” Zapytał, oddychając ciężko.

„Cum we mnie!” Krzyknęłam podczas kolejnej fali orgazmu. Miałem rurki wiązana lat temu, a myśl o nasienia mojego syna we mnie teraz przyniósł mnie do innego orgazmu.

A potem przyszedł, wypełnienie mojej cipki z jego gorące nasienie, mogę to poczuć i znowu moje ciało wzdrygnął się i orgasmed. Nie byłam pewna, ile razy w tym krótkim orgasmed o czas, ale mnie to nie obchodziło, to było niesamowite. Czułam jego penisa bijącym z każdym strumieniem nasienia on wypuszczony we mnie, a ja zaczynam czuć powoli sączy się, a dół nogę. Potem powoli wyciągnął penisa ze mnie, a pęd cum, zarówno moje i jego, przyszedł z nim. Zajęło całej siły musiałem znaleźć swoją drogę do siedzenia pod prysznicem i usiąść, moje ciało wstrząsając, zwłaszcza moje nogi.

„To było niesamowite” było wszystko Mikey mógł powiedzieć, gdy stał obok mnie. Byłem zdyszany i drżenie, więc w odpowiedzi wziąłem szef jego penisa, który wisiał obok mnie, w moich ustach, ssać go trochę, wyciągnął ją z powrotem, a następnie pocałowała go. To wydawało się doprowadzić go do orzechów, bo jęknął głośno, z wielkim uśmiechem na twarzy. Bez słowa, potem umył się znowu z mydłem, spłukać i wyszedł z prysznicem, zwracając się do mnie mrugać zanim zamknął drzwi do łazienki.

Nie wiem, jak długo siedziałem w prysznic z bieżącą wodą, ale to było wystarczająco długo, aby gorąca woda zacząć kurczyć się, dzięki czemu woda nie dostała się zimniej, co kilka sekund. Wziąłem podpowiedź i starałem zmyć ponownie, a następnie mocz i dostał moje rękawów i chłopiec spodenki z powrotem, i wyszedł z łazienki. Wszedłem sypialni Mikiego i zobaczył go we śnie, i myślę, że to dobry pomysł sam, więc wszedłem do mojej sypialni i zasnął na łóżku.

********************

Kiedy się obudziłem, było ciemno, poszedłem spać około godziny trzeciej po południu i zegar teraz czytać zaraz po ósmej. Szybko wstał i poszedł do opuszczenia sypialni, ale zdecydowaliśmy się umieścić na spodnie najpierw okrywać niektóre nieoczekiwane firma przybył czy coś. Nic jakby twoja matka chodzić jak całkowita dziwka dla syna i jego przyjaciół.

Sprawdziłem pokój Mikiego i on tam nie było, ale był w salonie. Zobaczył mnie i wstał.

„To jest czas, żebyś się obudził, kolacja gotowa, więc możemy jeść, jeśli jesteś głodny.”

Byłem bardzo głodny, więc tylko skinął głową, uśmiechnął się i ruszyłem do stołu w jadalni. Uczynił kolację stek, tłuczone ziemniaki, kukurydza i surówką. To był dobry posiłek, ale byliśmy już obaj niezgrabnie milczeniu jedliśmy. Po twoja matka cię pieprzyć, to co byś powiedział? Albo, jak w moim przypadku, po ssanie i kurwa swojego syna, co yp normalnej rozmowy można dostać się teraz? Podobno Mikey miał odpowiedź.