Następnie użyłem mój język celowo rozprzestrzeniać ślinę

Następnie użyłem mój język celowo rozprzestrzeniać ślinę wszystkim nad głową Chrisa Dicka, zanim w końcu przeniósł się z powrotem do jego penisa wału i zaczął mocno lizanie dobrze zdefiniowany cewki moczowej „rurki”, który biegł wzdłuż spodu penisa, docierania daleko na to jak spragniony pies w misce wody.
22
„Będę cum!” Chris ostrzegł mnie w bardzo Dysząco, podniecony szept.

„Dobrze,” I natychmiast zareagował, zatrzymując się nagle mój energiczny dick-lizanie patrzeć na Chrisa. „Ale po prostu daj mi chwilkę, dobrze?”

I szybko zatrzymany szef jego penisa w usta i zaczął ssać z dala od niego.

Naprawdę musiał rozciągnąć usta szeroko otwarte, aby pasowały do dużego, rozszerzaną do opuszczenia głowy Chrisa penisa całkowicie wewnątrz ciekawa strona www mojego dość małe usta. I okazało się, że się nieco niewygodne.

Dobrą wiadomością było to, że nie trzeba było zbyt długo w ogóle Chris do orgazmu. Miałem tylko palca pompy krótki wał jego penisa pięć lub sześć razy, zanim zaczął cum w ustach.

Złą wiadomością było to, że kiedy to zrobił, ja od razu odkrył, że ja absolutnie nienawidziłem smak spermy.

Na domiar jeszcze gorzej, zaczęłam zadławienia i odruch wymiotny na ogromnej ilości nasienia, że Chris był squirting bezpośrednio do tylnej części gardła. Oczywiście, te ogromne palcach są winni za to, ale wszystko, co mogłem zrobić w tym czasie był kilkakrotnie spróbować połknąć tak szybko, jak tylko mogłem.

Nawet wtedy, wciąż musiał odpocząć moje usta i pozostawić niektóre spermy dryblować z boków ustach iw dół na jego krocze.

Tymczasem Chris Dick po prostu przechowywane na pulsujące dala i polewając ciepłe strumienie spermy w ustach za to, co wydawało się nadzwyczajnym czas. Myślałam sobie, mój Boże! Kiedy plemnik-strzelanie ten facet nigdy nie skończy?

Ale oczywiście, ejakulacja Chrisa ostatecznie nie dobiegła końca.

A kiedy w końcu podniosłem głowę do góry od jego zmiękczenia Dick, Starałem się zachowywać jak moje po prostu podjąć ogromny zwitek Chrisa świeżo wytrysku nasienia wewnątrz ustach było „nic wielkiego”.

Jednocześnie, każde włókno w moim ciele krzyczał mi wypluć, co zostało z słony, yucky smaku spermy.

Ale ja po prostu przechowywane w połykaniu w kółko, jak próbowałem pozbyć się okropnego smaku najlepiej jak mogłem. Nie chcę myśleć, że Chris nie był „człowiek tyle” tolerować jego spermy w ustach.

Przez cały ten dyskomfort, które zostały spowodowane przez masywne wytrysku Chrisa w moje usta, mój własny penis był szybko zniknął niemal całkowicie bezwładne, a ja na pewno nie był w nastroju, aby mieć więcej seksu.

Więc kiedy Chris wreszcie ściągnął mu spodnie z powrotem w górę, a następnie starał się mnie wyciągnąć spodnie z powrotem w dół, tak aby mógł ssać mojego penisa po raz drugi tego wieczoru, mówiłem mu się z niego, mówiąc mu, że nie był ‚t uczucie napalone więcej. I przekonał go, że byłoby najlepiej dla nas po prostu iść do przodu i zostawić dołu.

Chris i ja nie powiedziałem ani słowa do siebie, podczas gdy robiliśmy to zaledwie pół mili długości razem do domu tej nocy, z dołu, z powolną smak spermy nawzajem w naszych ustach. Chris szedł ze mną przez całą drogę do domu, zanim wyszedł na spacer z powrotem strona bardzo ciekawa do swojego domu, który był o ćwierć mili od kopalni, w tej samej okolicy.

A oto ostatnia najważniejsza część mojego pierwszego w historii seksualnej napotkać historii, że „dogodnie zaniedbane”, aby powiedzieć żonie, BEA, podczas mojego oryginalnego spowiedzi do niej:

Kiedy Chris i ja przybyłem na ganku domu, w końcu przerwał niezręczna cisza między nami, kiedy bardzo cicho zapytał mnie: „No, nie lubisz zaczyna swój Dicka zasysane?”

I szybko wyszeptał do niego: „Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni. Czy lubisz ssanie go?”

„Cholera, tak! Penisa naprawdę okazało mnie. Czy lubisz mojego penisa?” Chris zapytał, wciąż szepcząc.

„Oh, yeah! Penisa naprawdę okazało mnie zbyt” Ja szczerze wyznał, czując się jak queer przyjmowania coś podobnego do mojego najlepszego przyjaciela. I oczywiście, w tym momencie, byłem także poważnie kwestionować własną heteroseksualizm.

„To świetnie! Więc chcesz mieć seks kiedyś jeszcze raz?” Chris poprosił.

Te słowa pochodzące z ust Chrisa uderzyło mnie jak skała. Wcześniej myślałem, że nasze spotkanie seksualne razem w The Pit miał być kontrakt jednorazowym. Jednorazowa, przyjaciel na przyjaciela Dicka wysysających-eksperyment, jeśli będzie. To właśnie Chris domniemanych, kiedy pierwotnie zapytał mnie, czy chciałbym niech ssać mojego penisa. A teraz, tu byłem konfrontacji czołowo z „zupełnie nieoczekiwane-news”, że Chris chce nadal o stosunki seksualne ze mną.

I naprawdę nie wiem, co powiedzieć Chrisowi, mimo że był to rodzaj pytania, które potrzebne tylko proste „tak” lub „nie” odpowiedź.

Nie chciałem powiedzieć Chris „tak”, bo w moim umyśle, który byłby podobny do niego przyznać, że jestem homoseksualistą. A ja po prostu nie mógł tego zrobić – nawet gdyby to była prawda, która nie była.