Jak ochoczo sięgnął daleko na jego wyprostowany penisa i bale

Jak ochoczo sięgnął daleko na jego wyprostowany penisa i bale, Chris przechowywane na masować moje wybrzuszenie. Mogę powiedzieć, że był oczywiście cieszy, co robiłem do niego.

„Cóż, jesteś gotowy, aby to zrobić?” Chris poprosił mnie.
11
„Oczywiście,” powiedziałem, starając się działać zarozumiały i pewny siebie, ale tak naprawdę czuje się przestraszony i bardzo podatne głęboko w środku. Spojrzmy prawdzie w oczy. I naprawdę nie miał pojęcia, co dokładnie byłem coraz się do.

Chris wreszcie przestał masować moje wybrzuszenie. Wyciągnął swoje spodnie i bieliznę w dół wokół kostek, rozłożone kolana daleko od siebie sex telefon tanio, a potem odchylił się na łokciach, tak jak zrobiłem wcześniej.

I przeniósł się przed nim, twarzą do niego. Mam w dół między jego rozprzestrzeniania się od siebie na kolana, a ja umieścić obie ręce na jego nagie genitalia, prawą ręką wokół jego penisa, a moja lewa ręka Bańki swoje gigantyczne kule.

I szybko odkrył, że Chris penisa i bale naprawdę okazało mnie na dużo – dużo więcej niż się początkowo wydawało, że może. Widzisz, chociaż Chris i ja oboje obrzezani penisy, jego nagie genitalia po prostu stało się zupełnie inaczej wyglądających z kopalni, co czyniło je bardzo sexy i mi obca.

Wtedy mój pełni wyprostowany penis był prawie sześć i pół cala długie (wiem tego faktu, bo rzeczywiście go zmierzyć przy pomocy linijki wcześniej), co oznaczało, że mój erekcji penisa była co najmniej dwa cale dłużej niż Chrisa.

Korona otaczająca bardzo tył głowy hełm w kształcie mojego penisa był tylko trochę większą średnicę niż wał był mój. Ale korona otaczająca bardzo tył głowy Chrisa penisa był bardzo duży w średnicy i został przyłączony do wału, który był tylko nieznacznie mniejszą średnicę niż moje.

Moje kulki były dość małe, a bale Chrisa były naprawdę ogromne.

Mój obszar łonowy miał lekkie liźnięcie grzywnie, czerwonawym kolorze włosów łonowych. Obszar łonowe Chrisa gęsto pokryte grubą, jasno-brązowe włosy łonowe.

Nawet nasze ciała były zupełnie inaczej wyglądające. I był krótki chudy dzieciak, natomiast Chris był prawie o głowę wyższy ode mnie, i dość grube. A biorąc pod uwagę drastyczną różnicę w naszym organizmie wielkościach, to było dość ironiczne, że mój penis był wyprostowany znacznie dłużej niż Chrisa, zamiast rzeczy są na odwrót.

Ale jedna rzecz, która znalazłem najbardziej ekscytujące i ciekawe o genitaliach Chrisa było to, że miał bardzo dziwny w kształcie penisa-head. Szczerze mówiąc, jego penisa rodzaj przypomniał mi grzyb. Ale szef jego penisa nie było właściwie symetryczne, jak górna część grzyba jest prawdziwy. Zamiast tego, górna tylna część dużego penisa głowicy Chris był bardzo podobny kształt tylnej części małej zabawka Triceratops dinozaur głowy z charakterystycznym spłaszczonym-out i drastycznie-wystającą krawędź.

W świetle księżyca widziałem połyskujące mały strumień przejrzysty wstępnie orgazmu płynu nasiennego, że po prostu ciągle sączący się z Chrisa siki-dołkowego szczelinę naturalnie spływać spodzie penisa. Będąc sam facet, Sądziłem, że wiem dokładnie, co oznaczało, że nieszczelny siki-dziura. Chris bardzo podekscytowany i już bardzo blisko orgasming było.

Postanowiłem więc początkowo skupić moją uwagę na kulki Chrisa, zamiast jego penisa, tak aby jego orgazmu odczucia wyluzować dół trochę.

I tymczasowo usunięty rękę od Chrisa penisa, pochylił się nad jego kolanach, zatrzymany twarz głęboko w krocze i lizały i ssać jego ogromne piłki przez jakiś czas. Oczywiście, pieścił je także z moich rąk.

Byłem zaskoczony ostrym zapachu swojego seks spotkania krocza, oraz fakt, że tak naprawdę nie pachnieć do mnie w ogóle. W rzeczywistości, zapach Chrisa penisa i bale naprawdę podekscytowany mnie seksualnie. I moim penisa pozostał w pełni wyprostowany i pulsujący przed porodem moich spodniach.

W końcu złapałem samą bazę Chrisa penisa między kciukiem i moich pierwszych dwóch palców i trzymałem go nieruchomo jak lizały moje aż krótki wał nieszczelny krwi engorged penisa Chrisa, coraz mój pierwszy smak jego pre- orgazm płyn nasienny. To nie smakują wszystko, co dobre dla mnie. Ale to nie smak złe dla mnie obaj. I okazało się mnie lizać go od Chrisa penisa z moim językiem.

I lizał moją drogę do spodu penisa głowicy Chrisa przed żartobliwie grabienie czubek mojego języka w całej jego nawalania otworu szczelina kilka razy.