Wyciągnąłem mój gorący romeo przez strony

Wyciągnąłem mój gorący romeo przez strony. Nie miałem zamiaru pozwolić mu na tym stoisku, dopóki nie spełnione go. Szepnął do mnie: „muszę iść”. Sięgając po zmiękczania kurek powiedziałem: „Jeszcze nie, przystojniaku.” I pociągnął go za fiuta i pociągnęła go bliżej mnie. Całowaliśmy się trochę więcej, dopóki nie był twardy jak skała ponownie. Miał średnią długość kogut, ale to było wyjątkowo grube. Zdecydowałem się zrewanżować i planowane całować moją drogę w dół do jego kogut. Nie miałem dotąd, kiedy uświadomiłem sobie, że miał sweet spot na szyi.

1

Kiedy całował, ssać i gryźli na szyi, dostał gęsiej skórki na całym ciele. Więc spędziłem trochę czasu na jego niespodziewaną specjalnej strefy erogenne, a ja mocno pogładził kurek z moją lewą ręką. Jego jęki rozkoszy powiedział mi, że był wrażliwy na sex telefon tanio całym i postanowiłem sex Spotkania eksperymentować. Podczas gryząc szyję Wziąłem moją prawą rękę i stwierdził jeden z jego sutków. Hard rock … tak jak się spodziewałem. Uznałem, że muszę zrobić moją drogę do nich i mam moje usta zamknięte na jednej szczelinie, gdy mój kciuk śmigały drugiej. Wypuścił stłumiony dźwięk przyjemność że dostał znów mi ciężko. Wiedziałem, że cieszy to i byłem bardzo szczęśliwy, aby zrobić to za niego. W obie ręce zajęte i moje usta zajęte, to było jak światło i dźwięk działa na koncercie. Postanowiłem pocałuj mnie w dół do pępka i języka to trochę. Lubił, że zbyt. W końcu puścić jego kogut i znalazł go ponownie ustach. Klęcząc przed nim I pchnął jego kogut w dół gardle, gdy dotarłem do jego drugiej brodawki i pracowali ich obu w tym samym czasie. Czułem obie ręce zacisnąć się na moją głowę tak mocno, że musiałam otworzyć usta szerzej, aby upewnić się, że go nie ugryzie. Zaczął naciskać głąb mojego gardła i zacząłem gag. Wyciągnąłem się trochę, ale nadal pracował jego NIP. Jego tempo wzrosło do twarzy cholernie mnie. Walczyłem, aby utrzymać go zakleszczeniu się zbyt głęboko i pchnął z powrotem na dłoniach. Szybciej i szybciej on pompowany, ale udało mi się go pracują tak, że pracuję głową koguta, a dostaliśmy tylko o połowę w każdym pchnięciem. Zaczął oddychać cięższy, aż usłyszałem, jak oddycha przez zęby. Z tym, strzela jego obciążenia w ustach i jednocześnie wbijając, wydawał się być pchanie cum na ustach. I ssać go zwolnił i zatrzymał się. Patrzyłem niektóre z jego spermy pójdą na marne. Wyciągnął mnie z moich kolan i pocałował mnie mocno. Z smak własnej spermy z moich ust, był niemal wygłodniały i sondowania usta swoim językiem. Całowaliśmy się i pieścił trochę więcej. Następnie odciąć wodę. Musieliśmy dzielić jeden ręcznik przywiozłem. I śmialiśmy się, jak zajebiście musiał być być tak nieprzygotowani.

Myślałam o moim spotkaniu z gorącej włoskiej facet gdy wpadłem i prawie potknął się, gdy zdałem sobie sprawę, był już ciężko. Spotkania takie jak te są rzadkie sex telefon tani, ale wyjątkowy. Patrzę na niego za każdym razem, gdy jestem tutaj, ale nigdy nie widziałem go ponownie. Spoglądam na zegar i zobaczyć to prawie godzina osiemnasta. Byłbym w stanie wziąć prysznic, sukienkę i jeszcze zdążyć na czas, gdy C-kolejowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Mogę chodzić, ale nie chcę być zbyt spocony zanim tam dotrę. Jest to starszy facet krąży mi jak rekin. Zgaduję, że widział moje krocze był pełen emocji i ma nadzieję, karmić. Niektórzy starsi ludzie są sexy, a ja nie dyskryminuje. Ale mam zamiar zapisać się na później … na wszelki wypadek. I zejść z bieżni i zrobić moją drogę do szatni sex telefon Tani. Jak wyciągnąć moją koszulkę na głowę, zauważyłem znajomą twarz, patrząc na mnie. To mój włoski przyjaciel! Nie widziałem go od miesięcy, a teraz on stoi przede mną. Gdybym wiedział, że miał moc wyczarować z pamięci, bym zrobił to wcześniej! Podchodzi do mnie i uśmiecha się. „Hej.”, Mówi. „Hej.”, Mówię z uśmiechem. Jesteśmy sami na chwilę i krótko porozmawiać. I okazuje się, że został on unikanie siłowni od naszego spotkania, bo jest żonaty, ale został on myśli o mnie dużo. On chce mnie więcej widzieć, ale nie dla prysznica seksu. Mówię mu, że mam spotkanie biznesowe w godzinę, ale że jestem zainteresowany widząc go ponownie. Może mamy obiad lub kolację kiedyś. Zgadzamy się spotkać jutro na drinka tuż za rogiem stąd. 530pm w barze Springera. Łapie mnie wpatrując się w jego kroczu, a on uśmiecha się i mówi: „Jeśli grasz swoje karty w prawo, to jest twoje.” Uśmiecham się do niego i myślę sobie: O tak … można liczyć na to. Otwierają się drzwi i inny facet spacery. My podają sobie ręce i kiwa głową, a potem odwraca się.

Mój prysznic jest szybka, ale ja znowu rozproszony sex spotkania przez moich myślach. Wybrałam tę samą budę, że grałem z włoskiego gościa. Jestem wkurzony, że nie mogę nawet poprosić go o imię. Nie mogę pomóc, ale ponownie przywołać całą spotkanie. Kto może mi to za złe? Zwłaszcza, że właśnie widziałem sex telefon tanio gorącą sukinsyna kilka minut temu. Mój prysznic musi być wszystkie firmy i pędzę naszykować. Jestem czysty i na zewnątrz, suche, ubrany i gotowy w mgnieniu oka. Jestem bardzo podekscytowany o spotkaniu BBjock … kimkolwiek jest.