Dlaczego tatusiu?

„Bethany. Wiesz, że nie jest to możliwe.”
„Dlaczego tatusiu? Czy nie jestem wystarczająco ładna?” ona ma łzy w oczach.
„Nie kochanie, wręcz przeciwnie. Jesteś wspaniały. Jesteś bardzo atrakcyjna.”
„Więc co jest problemem?”
„No na początek to na razie tylko 16, rodzina czy nie, jeśli ktoś dowiaduje się o tym, pójdę do więzienia. Po drugie, jesteś moją córką, kazirodztwo jest nielegalne. Bethany Gdybym mógł to zrobić i uciec z nim, Chciałbym. Ale ryzykując moją wolność, ryzykując utratę ciebie i Mark i matkę swoją, to nie warto. ”
naked-1241633_1280
Mogłem zobaczyć rozczarowanie w jej oczach. Spojrzała kruszyć. Ona po prostu usiadł na siedzeniu pasażera mojego samochodu i spojrzał na nogi.

„Bethany, ty zrozumieć, gdzie idę z prawda?” Poprosiłem ją.
„Tak tato, ale ja po prostu chcę sex w okolicy, aby być tą jedyną. Myśl nikomu dotknąć pozwalając mi się dziwne. Nie sądzę, że będę w pełni wiarygodne, aby oddać się nikomu, dopóki nie pełni wam się. ”

Myślałem, że na kilka sekund. Patrzyłem na moją piękną córkę. Była seksowna jak diabli, nawet gdyby była moją córką. Myśl jest jej pierwszy miał mój pół-twardy kutas w moich spodenkach. Miałem pomysł, aby …

„Bethany, powiem ci coś. Jeśli obiecasz mi, że” pozostanie dziewicą, nietknięte, dopóki nie jesteś 18, obiecuję być pierwszy jedenaście jesteś „wiek”.
„Ahh … ok tata, ale to jest tak długa, od teraz.”
„Jego tylko 2 lata dziecko. I nigdy nie wiadomo, może się okazać facet powala skarpety off To wtedy”.
„Wątpię. Ale ok, masz wiele.”

Pomyślałem sobie: „Uff, nie uniknął kuli!” Że był pewny do czasu miała 18 lat, ona zapomnieli o ofertę.

Kolejne 2 lata Wydawało się latać. Jej wizyty w łazience, a ja się z natrysku wprowadzenie na makijaż, aby jej posiedzenia w toalecie, a ze mną rozmawiać. Kiedy to było tylko nas dwóch, ona chodzić w bezcen. Czasami będzie tam w staniku sportowym i stringi. Czasami będzie to długość pasa t-shirt, z pewnością dokuczał, twarde sutki przez wywiercenie i bez majtek. Byliśmy tam kilka razy miałaby chodzić topless i raz lub dwa razy zawołała mnie do swojego pokoju, kiedy była naga.

W weekendy, gdy moja żona będzie na zakupach lub w pracy, Bethany przyjdzie i siedzieć na kolanach, świadomie drażnij mnie, a potem chichot i wyjść. Kiedy ona mnie przytulić, przytula ją mocniej i stał zwlekał dłużej. W opinii publicznej, wciąż pocałował mnie w policzek, ale kiedy były za zamkniętymi drzwiami sex w okolicy (www.sexzokolicy.net.pl), nalegała na całując w usta. Nigdy z języka chociaż.

W ciągu dwóch lat wciąż Ci ADH nasze zwykłe rozmowy. Opowiedziała mi o chłopaki chcieli do tej pory jej to, spać z nią lub wygłupiać. Powiedziała mi, że jej średnia odpowiedź była: „Nie muszę skoncentrować się na piłkę nożną i szkolnej pracy. I don ‚t mieć czas dla chłopców.”

Powiedziała mi, że zwykła obok niej i Riley uczynił obietnicę siebie, aby zatrzymać puree. Oni nie chcą zniszczyć chłopców i seks ich przyjaźń. Byli Praktycznie siostry i przechowywane siebie odpowiedzialności.

Byłem tak dumny z niej, ale byłem zaniepokojony, które muszą Kto będzie żyć do mojego końca umowy. Ja na pewno włączony Myśląc o spaniu z moją córką na gorąco, ale czułem się brudny, tata nie powinni myśleć w ten sposób.

Bethany 18 urodziny spadły w piątek. Spodziewałem się, że idzie się chce mieć wielkie przyjęcie z jej kolegów i przyjaciół. Kiedy moja żona i ja zapytałem ją, co chciała zrobić na jej wielki dzień, powiedziała, że po prostu chciał Riley przyjść na noc, a nas wszystkich wyjść na obiad. Mark był poza miastem, pomagając darmowy sex w obozie lacrosse dla dzieci, więc moja żona i ja wziął Bethany i Riley się bardzo miłą kolację.

Obie dziewczyny były ubrane w krótkie sukienki niewiele, ale wciąż bardzo skromna Gdyby w przyrodzie. Te dwie dziewczyny wiedział, jak ubierać się seksownie, nie patrząc jak dziwki. Ich makijaż i włosy miał wszystko zrobione. Riley miał trochę większej ramie i budować grubszy niż Betanii. Miała D-kubki, bardzo mocne i pełne Ass, kruczoczarne włosy i piwne oczy. Ważyła 125 funtów, ale prawdopodobnie był bardzo dopasowanie i kształt. Jej skóra była ciemniejsza niż naturalny Bethany, a ona była bardzo więc do rozruchu.

Po kolacji, wszyscy dostaliśmy w ciężarówce wrócić do domu, dziewczyny śmiejąc się, chichocząc i szepcząc na tylnym siedzeniu. Na przejażdżkę Bethany przemówił, „tatusiu?”

„Tak kochanie?”
„Czy myślisz, że mógłbyś się zatrzymać darmowy sex (www.sexwokolicy-24.waw.pl) i kupić mi jakieś piwo i Riley? Obiecujemy, że nie odejdzie, że dom lub ktokolwiek inny ma ponad”.

Spojrzałem na moją żonę. Ona tylko wzruszyła ramionami, jakby chciał powiedzieć, że to było ok z nią.

„Oczywiście dziewczynka. Jakie masz wszyscy chcemy?”
„Blue Moon?”
„Ah..that moja dziewczyna!”