Ok, tutaj jest. Przemyśl to dobrze i ciężko

„Tak, rozumiem.” Nie wiedziałem, co powiedzieć.

Mark dopił piwo. „Ok, tutaj jest. Przemyśl to dobrze i ciężko. Dzisiejsze co poniedziałek? Jeśli uważasz, że jesteś do niego, a potem będziemy mieć próbny w czwartek. Kup sobie dobrą brazylijskim. Wiesz, co to jest , prawda? I można za to zapłacić kartą kredytową, tak? Dobrze. Potem przyjdzie do ciebie czwartek. Pokażę ci, jak to zrobić, co zrobić, co powiedzieć, wszystko. Potem my ” zobaczymy, co myślisz. Jeśli dobrze, to będę znosić wielki i Ci na drodze. Deal? ”
asian-1238553_1280
Skończyłem pić. Usiadł z powrotem na kilka chwil. Szarpanie facetów jakość. To brzmi śmiesznie. To również sprawia mi wilgotne, Czułam to już. Myślałem o moich przyszłych perspektyw, a raczej ich brak.

„Sprawa!”

Podałem mu rękę. Przynajmniej, myślałem, że będę trochę fajny bieliznę. A brazylijski!

==========================
Rozdział 2 – kształcenie pracowników
==========================

Ja texted piętno na środę.

Ja: Zróbmy to

Mark: Świetnie! jakim czasie pan wydostać czw?

Ja: 430. Mogę naprawde b gotowy 530.

Mark: Zobaczę wtedy strzelać mi adres

Jak leżał nago na stole woskowania, mały chiński gal slathered wosk wokół moich łono. To powinno być zabawne, pomyślałem sobie. Mam ogolone, ale nigdy woskowane. Słyszałem, że to bolesne, to znaczy po prostu Jezusa Chrystusa Ała! Brazylijskie skurwysyny!

I dyszała jak kobieta porodzie, próbuje wypuszczać ból. Łzy spływały mi po twarzy, w moje włosy. Dobry Boże, że boli !. A potem, oczywiście, że to tylko z przodu. Teraz muszę zrobić również w dupę. Nie będę Was zanudzać szczegółami, ale cholera jest to o wiele mniej zabawy niż myślałem, że będzie!

– – –

Czwartek. Moje myśli wirowały wokół mnie i ledwo mogłem skoncentrować się na moją pracę. Jestem całkiem pewny, że Mark ma zamiar wrócić do naga i muszę szarpać go. To znaczy, że jest stary i cholera! Myślę, że 50? Wygląda całkiem dobre. Najczęściej każdy tutaj ma przeczucie, niektóre dość duży. Patrzy wykończenia, ma włosy z odrobiną szarości w nim. On rzeczywiście wygląda młodziej niż 40 lat starych facetów w biurze. Ja to przyznać, że trochę się włączyć na samą myśl o tym.

Czas jest dziwne. 05:30 nie mógł się tu dostać wystarczająco szybko, a jednak równocześnie Bałam przyjazd Marka. Jak popieprzone jest, że? Co on doprowadzisz mnie zrobić? Jak to będzie rozegrać? On powiedział, że lubi mój stojak, może on jest we mnie? Ale on jest żonaty, ale dlatego, że jest to … kurwa, mój mózg nie będzie zamknięty!

– – –

05:45 i zadzwonił dzwonek do drzwi. Westchnąłem i otworzył je i zaprosił Marka w. Miał papierową torbę z nim.

„Hej kochanie! Ładnie wyglądasz, gotowa? Pokaż mi wokół tego miejsca.”

„Tak,” I odpowiedział nerwowo. Właśnie sobie szatę, z jedynym pasującym biustonosz i majtki i własnością. „Cóż to jest salon. Ponadto jest to pokój dla rodziny, bar biurowe i sportowe. Kuchnia, przepraszam za bałagan. I sypialnia jest tutaj. I znowu, tak, trochę niechlujnie. Łazienka, ups, tylko stare bieliznę.” Wyrwałem się brudną stanik i rzucił go w szafie.

Mark poprowadził mnie z powrotem do kuchni. Wyciągnął dwie butelki lotnicze Fireball, że cynamon whisky. I dwa wysokie Światła zarodku.

„Ok. Najpierw dół te dwa szczeniaki.”

„Uh,” zaczęłam. „Tak naprawdę nie podoba Fireball. Zbyt słodkie.”

Spojrzał na mnie, po czym wyciągnął ją dla mnie. „Zgadza się. Dół klapa!”

„Alright” kontynuował. „Po drugie. Mamy Zostawiam to czyste miejsce. Za dużo bałaganu. Nie musi być idealne, ale to musi być dość zadbane. Po trzecie, myślę, że stół do masażu zmieściłoby się tutaj, jeśli poruszamy się trochę tej tabeli bit. Zabierzmy go ciemniejszy tutaj, tak, całkiem dobry. chcesz ciemno. będą wyglądać lepiej i tak będzie. ”

„Potrzebny jest miejsce dla nich, aby ustanowić pieniądze,” kontynuował. „Zrobisz to w pierwszym rzędzie. Nic się nie dzieje do tej pory. Nie dyskutuj co zrobisz dopiero po datek został ustanowiony”.

„Teraz muszę prysznic. Tylko szybkie płukanie. Zakładam, że już miał jeden? Dobrze. Musisz być miękkie, gładkie i czyste przez cały czas. Ale żadne perfumy, pamiętam te chłopaki idą do domu, do mamusi po tym. Więc muszę ręcznik, a potem zaczniemy w sypialni. Wygładź łóżko i położyć kilka ręczników całej stóp łóżka. ”

Wielki, pomyślałem. On obraził mojego mieszkania już powiedział mi to i nakazał … ale to niby w porządku, tak myślę. On nie wie, co on mówi.