Alright” kontynuował

„Alright” kontynuował. „Po drugie. Mamy Zostawiam to czyste miejsce. Za dużo bałaganu. Nie musi być idealne, ale to musi być dość zadbane. Po trzecie, myślę, że stół do masażu zmieściłoby się tutaj, jeśli poruszamy się trochę tej tabeli bit. Zabierzmy go ciemniejszy tutaj, tak, całkiem dobry. chcesz ciemno. będą wyglądać lepiej i tak będzie. ”

„Potrzebny jest miejsce dla nich, aby ustanowić pieniądze,” kontynuował. „Zrobisz to w pierwszym rzędzie. Nic się nie dzieje do tej pory. Nie dyskutuj co zrobisz dopiero po datek został ustanowiony”.

„Teraz muszę prysznic. Tylko szybkie płukanie. Zakładam, że już miał jeden? Dobrze. Musisz być miękkie, gładkie i czyste przez cały czas. Ale żadne perfumy, pamiętam te chłopaki idą do domu, do dyskretne laski mamusi po tym. Więc muszę ręcznik, a potem zaczniemy w sypialni. Wygładź łóżko i położyć kilka ręczników całej stóp łóżka. ”
lingerie-99761_1280
Wielki, pomyślałem. On obraził mojego mieszkania już powiedział mi to i nakazał … ale to niby w porządku, tak myślę. On nie wie, co on mówi.

Zacząłem znaleźć ręczniki i zaczął zdejmując koszulę! Właśnie tam przede mną!

„O!” Wykrzyknąłem. „Zaraz, uh, dać trochę prywatności!”

„Nie, kochanie”, powiedział Mark. „Nie kiedykolwiek pozwolić ci faceci być sama w domu. Nie dają im żadnych szans na nic. To jest dobre dla ciebie też … oko nich, upewnij się, że nie mają żadnych chorób skóry lub cokolwiek. Jeśli tak, należy dwudziestkę i dać im resztę swoich pieniędzy. powinny one również prysznic, wszystkie z nich. będą pracowali przez cały dzień. a ty nie chcesz w ogóle, uh, jeśli jesteś resztki ‚ wiesz, co mam na myśli. idziesz do gry z ich, um, osłów, wiesz. ”

Mark nadal rozebrać. Koszulę i t-shirt off. Łał! Tak ogólnie to nieźle. Got niektóre definicja tam. Spodnie off, czarne majtki bokserki, a teraz oni się też! cholera jasna! Mark jest nagi w mojej sypialni!

„Musisz trochę stolca lub coś tak faceci mają dyskretne laski miejsce piętrzą się na rzeczy. Hak może być ładne, też. Hej, oczy się tutaj! Mówię do ciebie!”

Złapał mnie patrząc na jego kogut. Nie mogłem na to poradzić! Było to miłe! Kilka cali, nie za dużo włosów.

„Więc muszę golić dół,” powiedziałem. „Do punktu skrajnego bólu, a można być wszystko owłosione?”

Mark zaśmiał. „Tak, wiem, podwójne standardy. Większość facetów nie będą ogolone, przepraszam. Daj mi ręcznik?”

Wszedł pod prysznic. „Musisz się bezzapachowy mycia ciała. A te rzeczy Scrunchy do mycia”.

„Masz na myśli luffy?”

„Tak, tamte nylonowe. Ty potrzebujesz nowego za każdym razem. Pozostawić tag żeby wiedzieć, że to nowe. Są tylko złotówki i tak.”

Wyszedł i suszy się. „W tym momencie, będziesz prowadzić ich do stołu i je położyć, zakryte. Oczywiście musisz tabeli zamieszczonej już ze świeżych pościel i ręczniki. Ale dzisiaj, mam zamiar dać Ci demo, więc będziesz ustanawiające na łóżku twarzą w dół. nie, nie tak kochanie. trzeba będzie rozebrać. ”

Ja po prostu spojrzał na niego. Zamarzłem. Nie spodziewałem się rozbierać. To znaczy, ja domyślił może się zdarzyć, ale później. Dużo później. Nie teraz zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl!

Powiedziałem mu, żeby trzymać na sekundę i wszedłem do kuchni. Nalałem sobie kieliszek moim cheapo zapakowane chardonnay i połknął ją. Łał. Z Fireball a teraz to szkło, czułem się trochę koloru. Dobra, bądźmy dużą dziewczynką, można to zrobić.

„Niestety”, zaproponowałem. „Po prostu mnie zaskoczył! Jestem teraz wszystko dobrze. Ok. Tutaj idziemy.”

Ale wciąż po prostu stał. Mark podszedł do mnie, a on przytulił moją twarz w dłoniach.

„Można to zrobić,” wyszeptał. „Jesteś wspaniały, z gorącego ciała!”

„Nie! Jestem gruba” I prawie płakała.

„Jesteś zmysłowa. Zgrabna. Kobieta z krzywych. Lubię krzywe. Tutaj będę Ci zacząć.”

Sięgnął w dół i rozpiął moją szatę, wsunął ją ramionami. Widzę, dlaczego powiedział, powinno być tu ciemno. Chciałem ciemniejszy!

Obrócił mnie wokół połowy i rozpiął mój stanik. Trzy haki. Jest to rodzaj przemysłowej siły. Zsunął moje majtki w dół, a jeszcze kiedyś za mną. Skinął na mnie położyć. Wciąż tak naprawdę nie „widział” ale ja myślę, że był sparing moje uczucia. Byłem wdzięczny.

„Zaraz wracam.” Wszedł do łazienki i pobiegła erotyczne rozmowa do wody na minutę lub więcej.

„W porządku, nawet po prysznicu, zaczniesz z tym. Niewielki i średnich gorącym ręcznikiem. Teraz rozkłada nogi, więcej, więcej, więcej! To jest to! Nie martw się, chłopaki automatycznie rozprzestrzeniać swoje. ”

Potem położył które zwinięte gorący ręcznik prawo na mój tyłek crack. Jezus, który poczuł niesamowite!

„Miły?” on zapytał.

„Mmmmhmmm,” I jęknął.

Pchnął na ręczniku i wcierać go w górę iw dół na mój dupek.

„To fantastyczne uczucie do chłopaków. Plus, robi dwie rzeczy. Po pierwsze, pozwala im znać, że dokonał właściwego wyboru w najbliższych cię widzieć! Są coraz ich dupek grał w pierwszej minucie! Będą się go. a po drugie, to daje ostatnią szansę na czyszczenie ich prawdziwe dobro w przypadku ich utraty czegokolwiek. Idziesz, aby spędzić trochę czasu na dole, a nie chcesz w ogóle, uh, niespodzianek. ”

Dobra, pomyślałem. Byłem zaniepokojony, że wiem dużo faceci to świnie i nie tak sumienny z ich higieny.

„Get kulki też” Mark stwierdził. „Będą go erotyczne rozmowa kochać. Nie mam żadnych, ale … Tak, właśnie tam. Można ich zapytać,” Czy to w porządku? ” oni oczywiście że tak. ”

O mój. Gorący ręcznik na mojej pochwy wargi. Ohhhhh! To coś nowego. Czułam moją nerwowość wymyka już zastąpione przez małe pożądliwych tinglings. Niestety, Mark wziął ręcznik dala zbyt szybko.

„Nie patrz na niego, po prostu zakładam, że dobrą robotę. Wrzucić go na bok, trzeba kosz na to, too. A oto moja ulubiona taktyka, myślę, że ci się spodoba. W zasięgu ręki, i po prostu prawie nie ma ciśnienia, podobnie jak to, po prostu wypas ręce na całym ciele. nie jesteś wyścigi, ale jesteś obejmujące wiele ziemi … … bardzo lekko ramiona … powrót … tyłek … nogi … tam iz powrotem … nie szybko, ale szybka … delikatne … całym … rzut oka na ich otwór tyłek … łaskotać kulki, lub w przypadku, usta. .. jak się masz więcej http://www.ero-rozmowa.pl.