„Lubię to?” powiedziała ściszonym głosem miękkim łamiąc moją zadumę

„Lubię to?” powiedziała ściszonym głosem miękkim łamiąc moją zadumę.

„To jest wspaniałe!” I zawołał przyciszonym podziwem. Wszędzie bogato mianowany Cherry Meble z drewna był oczywisty. Ściany wykonano z boazerią także w Cherry i wyżej, że jakiś wzór z kontrastowych kolorach na ciemnym tle. Parapety i podłogi, gdzie duża gruba Orientalny dywan nie pokrywają było także Cherry. Odwróciłem się pełne koło, aby zobaczyć cały pokój. To była ekspansywna!

„Poczekaj aż zobaczysz master bath”. powiedziała. „Załóżmy, prysznic i wygodne.”
woman-358765_1280
Zaniosłem ją do kąpieli mistrz i kiedy niskie oświetlenie włączony, pokazane w stonowane lśniące białe marmurowe kafle, chromu, niklu i szkła. Po lewej stronie był jacuzzi. I delikatnie ustawić Jean dół na nogach. Rzuciła ręcznik bezceremonialny i poszedł do szafy wody. Jak ona robiła rzeczy byłem zdumiony z układem pokoju i chodził z wanny do pary i dużym prysznicem.

W górnej części komory wynosiła około pięćdziesiąt cali od podłogi i poprzedzone było kroków pozwalających na dostanie się do niego jak kroki na wewnętrznej pozwalają ustąpić w. Reling montowane do ściany na lewo od schodów dał ci chwyt żeby nie spaść. Stojąc na schodach Spojrzałem w prawo i około dwunastu stóp dalej był kolejny zestaw kroków prowadzących do góry i wyjmij z wanny. Pod kątem prostym do wanny, wzdłuż tylnej ściany, można chodzić w zespoleniu łaźni parowej. W środku było widać przez otwarte drzwi i spojrzał być zbudowany z pokryciem ścian tekowego, gorącymi kamieniami oraz dwóch ławek stojących naprzeciwko siebie. Łaźnia parowa wyglądał na około dziesięć stóp długości i siedem stóp szerokości. Z zewnątrz łaźni parowej, ściana nad nią pochylone na zewnątrz do postaci krawędzi dachu i zorientowaliśmy się, że obszar umieszczony system wentylacji niezbędnej do utrzymania pokoju suche, gdy nie jest używany. Dotarłem drugi koniec łaźni parowej, aby znaleźć kolejne drzwi. Wyjście z łaźnią parową stąd można przejść bezpośrednio na dużym prysznicem dalej www.sex.net.pl.

Zaostrzenie się jasne oszkloną w okolicy prysznica widziałem głowice natryskowe w kilku miejscach. Były w zakrzywionej szklanym sufitem iw dół ściany. rurociągi Chrome spływały szklaną ścianą I stał obok i podłączone jeszcze kilka głowic natryskowych. I zachichotał jak sobie wyobrażałem cała konfiguracja prostu potrzebne przenośnik taśmowy jak w kreskówce Jetson za. Właśnie wtedy usłyszałem szum wody echem gdzieś. Odwracając się, aby zobaczyć, gdzie to było od Jean wszedł przez drzwi szafy wody. Wróciłem do prysznica i spojrzał na to, jak wejście do pokoju nie ma drzwi. Raczej jest zaprojektowany jako pułapki zawijanym utrzymania wody bez drzwi. Jeśli wszedłem, by dokonać zawracania wokół końca zakrzywionej ściany i wejść do głównego obszaru prysznica. Patrzyłem w sufit znowu i zobaczyłem było kilka małych oprawy świetlne montowane w dwóch rzędach wzdłuż niego. Zauważyłem również szklany sufit zakończony i połączony z łaźnią parową. Na górze było grill lub ruszt i zorientowaliśmy odpowietrznik dla pary zrobił również obowiązek na prysznic.

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl