I podszedł do zlewu i podwójnego licznika

I podszedł do zlewu i podwójnego licznika. Wyglądało to być wykonane z marmuru z bezszwowych umywalki i baterie niklowe. Licznik usiadł na obudowach wykonanych z drewna tekowego i był jedynym ciemnym kolorze rzeczą tutaj. Lustro na ścianie był tak długo, jak blacie i poszedł z licznika po ścianie pięć stóp. Lustro zostało oprawie z krystalicznie czystej cebulek aż po jednej stronie, u góry i na dół drugiego.
women-418452_1280
Ostatnią rzeczą było zobaczyć był water closet. Właściwie to było po prostu otoczone murem część pokoju z listew drzwi do prywatności. W środku znajdowała się toaleta i bidet. Zaspokojenie ciekawości wszedłem stoisko do korzystania z toalety. Jak ja usłyszałem miękkie hałasu propagacji. Kiedy skończył się i odwrócił, Jean właśnie przyspieszenie wejść do wanny. Umyłem ręce i podszedł do niej dołączyć. Rzuciłem ręcznik, weszła po schodach i krótkie ustąpił w najbardziej przyjemny ciepło i czucia. Siedząc w dół i osiedlenia się w jednej z utworzonych miejsc siedzących, Jean mówił.

„Więc.” ona zaczęła. „Czy to przejdzie kontrolę?”

„I jak!” I zauważył, uśmiechając się szeroko. „Nigdy nie widziałem podobnego, ale rozumiem układ. Płynie i sens. Get złagodzone w wannie z hydromasażem lub jacuzzi potem pocić go otworzyć pory w łaźni parowej i umyć i oczyścić pod prysznicem. Prosty!”

„To jest proste i działa jak w profesjonalnym spa tylko bez konieczności chodzić w ręczniku między pomieszczeniami. Jacuzzi ukośnik wannę jacuzzi, łaźnia parowa i kabina prysznicowa wielogłowicowe. Jedyne moje rzeczy brakuje to tabela spa . nie mam nikogo wokół i mogę iść do masażystki w każdej chwili, więc nie przeszkadzało umieszczenie jednego w. w przeciwnym razie byłoby siedzieć w samym środku pokoju. ” wyjaśniła.

Jean objęła się kładąc je na brzegu wanny i opuściła głowę do przodu, aby na mnie spojrzeć w uwodzicielskiej pozie Regal-like. Moje ramiona były obolałe i chciałem być napięcie znika. I zostało rozliczone i korzystających z dala dysze umożliwiające złagodzenie napięcia i bóle. Jean podniósł obie nogi i pieścił wnętrzności moich nogach. Spojrzałem na nią z uniesionymi brwiami i zachichotała.

„Za wcześnie ay?” powiedziała z uśmiechem, że zalotna jej kiedy była do złośliwy intencji. Jej stopy znaleźć mojego fiuta, a ona wcierać go między nimi powoli i celowo. I nie zareagował. Jean stawała się jedną niespodziankę po drugim więcej www.fakbuk.pl.

„Może.” Powiedziałem, zamykając oczy. Najwyraźniej wyczuła coś jest nie tak i zatrzymał się. Nie nawiązać kontakt wzrokowy z nią. Zamiast Położyłem głowę i oparł ją na wbudowanym zagłówkiem. Czułem przesunięcie wody, jak ona usiadła obok mnie. Nie odzywała się ani ona dokonywać żadnych dalszych postępów seksualnych. Po prostu usiadł jak ja i zamknęła oczy.

Dwadzieścia minut minęło i pompy zatrzymany i obudziła mnie z drzemki. Czułem się bardzo zrelaksowany i po otwarciu oczy widziałem Jean patrząc na mnie.

„Wszystko w porządku Ben?” zapytała. Nieznaczne poczucie niepokoju w głosie. Ja nie wiem, jak rozwiązać go jeszcze. I uśmiechnął się i skinął głową.

Właśnie wtedy łaźnia parowa zaczynał parować się. Wstałam po czym wyciągnął rękę, żeby jej pomóc. Wzięła go i doprowadził nas do łaźni parowej. Odłożyłem szmatki dla niej usiąść. Listwy, które składa się z ławki miał ukośnymi krawędziami, ale nadal boli po jakimś czasie i lewo czerwone linie na twojej dupie jakby że zostałeś bita. Odłożyłem szmatki dla siebie i usiadł obok niej. Myślami wędrował z powrotem do puli i naszego kochania. Ponownie, że uciążliwe ukłucie masz mnie, a ja nie chcę o tym myśleć. Skupiłem się na architekturę pomieszczenia i zauważył, że wszystkie szklane ściany były jasne w tym wejściu wrap-around.

Czytaj dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl