Mój język przebity otwór

Mój język przebity otwór.

Rachel podskoczył w powietrze, krzycząc: „O mój Boże! Cholera, cholera … .Argh! „, Kiedy przyszedł z niewiarygodną siłą, jej cipka wydalanie powodzi cum.

Zamiast sekund zajęło minut, żeby się składa.
woman-9951_640
Jak ubrał komentuje Rachel: „Nikt nigdy nie robił, że do mnie, podniosły poprzeczkę. Pewnego dnia, mam nadzieję, że możesz mi powiedzieć, gdzie dowiedział się, jak to zrobić. ”

Przejeżdżaniu do domu Sue, Rachel patrzyła na mnie w taki sposób, że mnie zdenerwowały.

„O czym myślisz?”, Zapytałem.

„Nie wiem, od czego zacząć” odpowiedziała dojrzałe kobiety dojrzalekobiety.com.pl: „Ja uwieść dziecko, że ja wiem od wieku dojrzewania, która faktycznie popieprzoną mnie lepiej, niż ja kiedykolwiek pieprzył wcześniej. I … nie wszystko mi się, że były tylko moje fantazje „.

„Tak” była moja odpowiedź.

„Tak, myślę, jak mówi stary banał, to jest tak źle, ale czuje się tak dobre” Rachel prawie zachichotała.

„Ale i tam będzie dużo buts. Po pierwsze, tak naprawdę poszedł do tego ze złych intencji, jakby chciał skoku mojego ego i niepewności. To było dwadzieścia lat temu wczoraj, że Russell i Lori tata i ja pierwszy raz fucked w garażu moich rodziców, a teraz mamy szczęście fuck po miesiącu „ona wyliczone.

„Ok, więc byłem kurwa ego? To jest w porządku ze mną, by the way „I dzielnie stwierdził.

„Tak, w pewnym sensie. Ale … mam ponieść; moje ego zostało pogładził zanim usiedliśmy na kolację ostatniej nocy. Kiedy fucked na podłodze, to było czyste pożądanie, czysta brawura. Jak poszliśmy po schodach na górę, zacząłem czuć się winni, prawie przestał go właśnie tam. „Ona wspomina.

„Ale kiedy się odwróciłem, wygląd dojrzałe kobiety dojrzalekobiety.com.pl pragnienie w twoich oczach a już twarde dick, plus Chcesz powiedzieć, że to ja, który spowodował to … dobrze, musiał skorzystać.” Powiedziała z uśmiechem.

„Wtedy, co zrobiłeś dla mnie w łóżku, dobrze trzeba zrozumieć. Mimo, że wcześniej nie była odbiorcą seksu oralnego, nikt nie zrobił mi to po dobrej fucking. „Znów się zawahał, biorąc głęboki oddech.

„To się lepiej niż ja nawet nie marzył o. Psychologicznie to może być zwiększona, ponieważ zrobić, aby moja lekkomyślność; I rzucił ostro do wiatru, kiedy pierwszy raz fucked i czułem się jak czyścili mnie. Widzisz, mój mąż „stałe” po Lori urodził … więc nigdy nie martwi się o antykoncepcji. ”

„Co? Nadal można zajść w ciążę? „I zapytał nerwowo.

„O tak, że fabryka jest nadal w produkcji. Ale nie martw się; Wierzę, zajęłoby więcej niż to, co zrobiliśmy, myślę. „Rachel odpowiedział.

„Potem obudziłem się dziś rano czując wyrzuty winy. Ale kiedy spojrzałem na siebie leżąc na łóżku z wciąż twarde kurek … dobrze, pożądanie zaczęło znowu musiał dostać się do sali gimnastycznej, aby się dogadać „.

„Na siłowni, kilka dziewczyn z ostatniej nocy sex w okolicy 24 – sex darmo byliśmy tam i zaczął przyprawiając mnie z pytaniami o was i I. To właśnie podsycane moje ego trochę więcej. Ale oni również kilka bardzo wnikliwe komentarze. „Złapała oddech.

„To jest romans … czyste pożądanie”.

Zacząłem protestować, ale ona położyła palec na ustach „, wysłuchaj mnie.”

„Chcę cię pieprzyć wszystkie strony, w tym w niedzielę, ale to musi być z pożądania, nic innego nie tylko zepsuć swoje życie, ale moje też. To sposób, w jaki ma być, rozumiesz? „Powiedziała to z przekonaniem.

„Dziś, właśnie zamiar pieprzyć i odejść. Potem zrobił to, co zrobiłeś dla mnie, biorąc go na nowy poziom, jednego, że tylko w moich najgłębszych fantazji istniała. Tak, myślę, że chciałbym do zbadania tego. „Rachel zamyśleniu ekspresji.
Kiedy zatrzymał się przed domem Sue, Rachel kontynuował: „Chciałbym również, aby pomóc niektórym z moich przyjaciół, zrobisz to dla mnie?”

„Pomóż im w jaki sposób?”, Zapytałem.

„W ten sam sposób możesz zaczęły mi pomóc sex w okolicy 24 – sex darmo odkrywać nasze fantazje”. Powiedziała z obawą.

„Czy tak musi być dla nas, aby kontynuować?” Spytałem niemal tonem żebranie.

„Tak, proszę moich przyjaciół i będę próbować cię zadowolić” jak ona pochylił się i dał mi całusa wrażliwą.