Tak mi przykro, że nie było tutaj, aby ochronić was wszystkich

„Tak mi przykro, że nie było tutaj, aby ochronić was wszystkich.” Powiedziałem im, widząc wszystkie dzieci niosek we krwi

Zrobiło mi się niedobrze, kiedy odwrócił się i rzucił się na podłogę. I był silny, ale widząc 9 bezbronnych dzieci niosek w krwi moczony łóżko było zbyt wiele. Udałem się do szafa dostać Karen jakieś ubrania. i naprawdę nie wiem, czego się chwycić, więc chwycił sukienkę, że Savannah i Megan dostał za nią. poszedłem do kredensu i chwycił parę majtki dla niej . Dzięki zarówno w ręku udałem się z pokoju. Zatrzymałam się uchwycić to, co mam zamiar zrobić gejowskie anonse anonse-panow.net.pl. wiem, że muszę zadzwonić na policję, ale także, że muszę dostać pomysł o tym, co się stało.

women-418452_1280

Nie było tak wiele pytań bez odpowiedzi. I odwrócił się i spojrzał na drzwi sypialni byłem bardzo boi się spojrzeć w. z bardzo złamanym sercem udałem się do pokoju, który był Heath ” s, a reszta rodziny. wszedłem i nagle bez uprzedzenia spadła na kolana. scena była tak graficzne, które rzuciłem się ponownie. po lewej stronie na krześle był Heath związana z kanałem taśma na ustach. jego głowa była wspierana z powrotem, jakby został złożony do oglądania. po obu stronach niego gejowskie anonse anonse-panow.net.pl było EP oraz Jax r martwy na podłogę. Zeby było w innym krześle Chris nie tylko związana ale z Selena na kolanach. obaj zostali zastrzeleni w głowie, ale z jakiegoś powodu coś czuł się o dwa. wróciłem do moich stóp, aby mój sposób na Heath. Jego oczy były szeroko otwarte z wyrazem strachu i gniewu zmieszanego. Jego pierś pragnął się ze słowami, które były nieprawdziwe. i odwrócił się i spojrzał na kobiety, że kocham jak siostry i matki. Wszystko obnażony odzieży i ich człowieczeństwa. nogi Jasmine gejowskie anonse anonse-panow.net.pl były rozłożone z miotłą obsłużyć wewnątrz niej i zobaczyłam krew wiedząc zmarła powodu. Hannah i Diamond zostały sklejeniu, ale ktoś złośliwie zawalił ich głowice razem. Zauważyłem Tiffany miał oczy usunięte przed prawie jest ścięty. czułem łzy, podczas gdy każdy z nich, że urodziła dziecko w nich były takie same z czymś wewnątrz które nigdy nie powinny of było. Maggie ciął w górę iw dół z jej piersi wisi na prawie. Co tak naprawdę sprawiło, że zacznie odczuwać takie wściekłość została twarzą najdroższy matki został zboczyła. Nie sposób było uznać ją za wyjątkiem tatuażu anonse-panow.net.pl – gay anonse z tatą nazwy na jej piersi. Co było najstraszniejsze w tym pokoju było Renee. jej twarz wyrażała tyle boli, strach i nienawiść. w prawej dłoni było co wyglądało jak płód. Poszedłem za przewód, który jechał w dół, aby zobaczyć, że wyjdzie z brzucha. nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem. jej nienarodzone dziecko faktycznie wycofał się z niej i umieścić w dłoni. zauważyłem coś w drugiej ręce. udałem się wokół tylko  wyjąć ją z dłoni. był to list od pewnego rodzaju. Otworzyłem go tylko czytać.

„Nick jeśli czyta to wtedy widziałem, co zrobiłem dla ciebie i dla mnie. Nie musisz martwić się o nich utrudnia życie dla ciebie. Nie trzeba martwić grandbabies zamienia rodziców z kazirodztwa i wymieszania. Dobrze iść miłego dnia …. J „Czytając jego słowa napędzany mój gniew. patrzę zauważyć każdy z dziewcząt anonse-panow.net.pl – gay anonse miał słowa wyryte na nich z dziwka, kurwa, cipa, finał śmietnika.

Wziął ode mnie moje życie i że to moja rodzina. I rozsypał list pozwalając jej spaść. Rozejrzałem się na te, które były moją rodziną. Myślałem o Karen w tej chwili. Musiałem zebrać się, co będzie najważniejszą rzeczą do zapamiętania je wszystkie co oznacza jej rodziców. Wzięłam cały ślub i obiecują, że pierścienie Heath dał im. Kiedy dotarłem do Tiffany widziałem trzymała coś. Otworzyłem ją za rękę i nie było jej zdjęcie i Karen. umieściłem go w kieszeni mojej kamizelki dać Karen później. umieściłem wszystkie pierścienie w moim tylnym lewej kieszeni jean ponieważ chciałem dać im do Karen jeden dzień wkrótce. wziąłem wszystkie naszyjniki, ponieważ po raz kolejny wiem, że oznaczają one bardziej Karen. musiałem się skupić i nie złamać, ponieważ ona i Batty potrzebna mi się być silna, ale jeden było to na pewno Jaime zamierza uzyskać jego czy gejowskie anonse anonse-panow.net.pl kiedykolwiek widział, że punk ponownie. Zwróciłem się do Heath biorąc kilka kroków do niego. i zdjął obrączkę i naszyjnik chowając je w bezpieczne z innymi pierścieniami zanim poszłam na jedno kolano, patrząc na jego twarz.