Tak długo, znam go, że wciąż mnie zadziwia

„Ciii Znam chłopaka, wiem, po prostu zrelaksować się tutaj. Teraz Ty i Karen są bezpieczne. Wystarczy trzymać oko na mnie ok. Jeśli usłyszysz kory coś tak głośno, jak to tylko możliwe. „mówię, aby zobaczyć jego oczy wykazują zrozumienie

Tak długo, znam go, że wciąż mnie zadziwia. Wstałam z łóżka, aby przejść tylko do drzwi łazienki. Karen opuścił go otworzyć trochę którego byłem zadowolony, więc mogę mieć pewność, że było w porządku.

„Karen będę z powrotem, ale pobyt w tym sypialnia ok.” Mówię z ciężkim sercem słuchu płacze
girl-1258739_1280
„Ok.” Ona mówi, a ja kręcę głową starając się zastanawiać, dlaczego wszystkie dni ta dziewczynka musiała płakać

Udałem się z pokoju, aby powrócić do ciała Savannah. I ukląkł, aby odebrać mój pistolet się wprowadzenie go w jego kabury. Zatrzymałem się tam na chwilę, by spojrzeć w jej upiorne oczy, które nie były niebieskie dłużej. I wyciągnął rękę, aby je zamknąć.

„Zawsze będę cię kocham mój najdroższy serce.” I ogłosił tylko wstać uczucie utracone zawsze była światło w moim sercu wraz z Megan

Rozejrzałem się w organach Ellie, Verna, Kiko, a Megan było kilka kroków od Savannah. Domyślam osłaniając ją, ale kosztem, który zakończył się strasznie. Gray osunął się krzesło z opuszczoną głową. Gina, Tracey, a Ron wyglądał jak oni starają się zaoszczędzić Lindsey i Serena, ale nie osiągnąć takiej sytuacji. Obie dziewczyny były po prostu utykać w Gina i ramiona Tracey. Simone miał Dakota gdy Vanessa miała Lil Greg. Lil Heath był zaledwie kilka kroków i widzę wziął kilka rund do tyłu. wyglądało to tak, jakby starał się pomóc chłopcy uciec do kuchni I domniemanej, ale nie daleko. idę pocałować głowami moich dwóch młodszych córek. wiem, że Vanessa nie była moja, ale pomógł mi podnieść ją jak Jessie i Renee. krew była wszędzie. widzę Justin Nicky i Damon opadł na krzesłach lub ścianę. oni nawet nie dostać szansę walczyć. Zauważyłem, Mike, Ricky i Nate są kręcone kilka razy i wiecie Jaime myśleli, że po prostu dość po wystrzeleniu raz lub dwa razy. zdecydowałem się zrobić moją drogę po schodach, aby zobaczyć, jeśli tylko może ktokolwiek przeżył, ale część mnie wiedziała, że nikt nie zrobił. Raz na górze udałem się do pokoju dzieci. I zatrzymał się przy drzwiach, aby zobaczyć napisane dwa słowa „zły dzieci ‚ we krwi. Złapałam gałkę drzwi wstrzymując oddech z tym uczuciem nadziei. Odwróciłem sterowania otwieraniem drzwi. Wszedłem zobaczyć Jack i Adam twarzą w dół na podłodze. Spojrzałem na łóżko, aby zobaczyć Sierra, Mandy i Michelle wszystkim w łóżku, jakby chroniąc swoje dzieci, bratanków i siostrzenic. poczułem gniew kolej na coś, że nie chce wyjść. poszedłem do moich córek tylko złożyć pocałunek na czołach. całuję Michelle gdyż byłaby moja najmłodsza siostra przez małżeństwo, lecz również czuła jak córkę. I uronić łzy, gdy patrzę na złe czyny człowieka obiecuję zabić jeden dzień.