W klasie, lubiłem ludzi

Idąc do kuchnia / jadalnia (w jednym dużym pomieszczeniu, znajduje się dość znaczna stół dla 8 osób, był tam osobny bar, a wszystkie urządzenia kuchenne, znajdował się z tyłu ekranu, więc kuchnia / jadalnia) znalazłem Olgę, w dość ciekawym miejscu. Ona sprawdza gotowość mięsa w piekarniku (wywiercenie widelec), był zgięty w pół, śpiewam w moim kierunku. Muszę powiedzieć – Byłem pod wrażeniem tego, co zobaczył, nie byłem w pośpiechu, aby dać się jego obecność, stałem w milczeniu i patrzył na dupie gospodyni. Popa była dość pobudzających jak reszta Olgi jako całości.

W swoich 16 i pół lat, poznałam mnóstwo facetów. Ich miałem 15, a tylko jeden związek długoterminowy, a drugi – tak, że „gra”. To nigdy nie byłem dumny, wręcz przeciwnie, byłem wstydzić. Ale nie mogę nic z tym zrobić, bardzo łatwo się zakochać i być w związku z chłopcem lubiłem, jak wszystkie dziewczyny w moim wieku.

couple-731890_1280

W klasie, lubiłem ludzi, głównie ze względu na klatce piersiowej. Ona jest naprawdę duża, trzeci na pewno miałem już 15 lat. Bolało mnie strasznie i ciągle mylić, nie mogłem się uspokoić z kimś lub porozmawiać głupie iść w kostiumie kąpielowym na odpoczynek – wszystkie facetów gapiących właściwym miejscu. Postać została mi dana przez naturę, jedzenie tolstel ja nie miałem wąską talię i, oczywiście, nie jest doskonały, ale bardzo atrakcyjne ass. Rodzice nie specjalnie monitorowane, późna matka była w pracy, a ojciec nawet w innym mieście – byli rozwiedzeni. Dlatego mogę sobie pozwolić od najmłodszych lat, aby umożliwić mały wieczorny spacer.
Czułam się jak dziwka, ale to wszystko było takie same. I nawet podobało. Od kiedy zdjął koszulkę, biustonosz, i starał się utrzymać moją klatkę piersiową, która w ogóle wstrząsając. Niechętnie, wskoczył do Sashy, to było strasznie niewygodne, więc lekko dotyka dachu głowy. Powoli biorąc kogut w jej cipki, jęknęłam, moje usta i zatrzymał palce, które były w mojej smaru.