Tak, mój przyjaciel

Ten incydent miał miejsce kilka miesięcy temu i do tej pory moja cipka robi się gorąco i mokro, gdy myślę o tym we wszystkich szczegółach … mm ..

W ogóle, to był kwiecień, wybitny bardzo ciepło. Tego dnia sex oferty udałem się do jego stałej kochanki, byliśmy zaangażowani w seks z nią, a więc ponieść ten sposób, to jest absolutnie stracił poczucie czasu … Kiedy złapany na, zdałem sobie sprawę, że jestem spóźniony na spotkanie do mojego starego przyjaciela szkoły, z którymi zgodził się na spotkanie, aby przejść do klubu, czy może usiąść przy barze, wypić drinka, jednym słowem, zabawa … hmm .. „rozrywkę” nas, w końcu, w nocy nagle jakąkolwiek podwyżkę w klubie.

Tak, mój przyjaciel (przy okazji relacji heteroseksualnych), byłem bardzo zmęczony czekaniem, zaczął chodzić, poszedł do jakiejś kawiarni, gdzie poznała swojego starych przyjaciół szkoły. Większość z moją dziewczyną był 18, ale jej przyjaciele byli w 9 – 10 klas .. Więc, po spełnieniu tych z jego przyjaciół, zaczęła sex oferty z nimi rozmawiać i okazało się, że jeden z nich odwraca 16 lat. Facet zaprosił ją do swoich urodzin, a także, oczywiście, i jej przyjaciel, ona czeka, że to ja. A potem, w końcu doszedłem do, ona czekała na mnie i nie był zły. Byłem zaskoczony, niemniej jednak przeprosił za jego straszne późno, co powiedziała mi, że musimy kupić butelkę wina na urodziny.

asian-1238553_1280

I tu przyjść. Gratulacje urodziny na Jams Day, umieścić wino na stole.

Przy stole było fajnie, piliśmy, mówiąc wulgarnych żartów, śmiejąc się głośno. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko było tak jak powinno być na przyjęciu urodzinowym. Od czasu do czasu przyszła tani sex telefon siostra urodzinowy, usiadł z nami trochę pił martini (jak się później powiedział mi, bo ona kocha tylko alkohol martini). Podobało mi się to od razu, więc naturalne, cienkie, a pod cienką tkaninę jej koszuli tee widać było dwóch jej wyprostowanej sutek .. zaśmiała los, zabawy iz błyskiem w oczach .. Nie było w nim coś, które sprawia, że wygląda, podziwiam ją bez odrywania wzroku … I nawet jest nieprzyzwoite, że ciągle na nią „gapi”. Jednak zauważyłem, że patrzy na mnie, a reklamy nie jest łatwe, ale z zainteresowaniem. Alkohol dała o sobie znać. Wyślij szczerych rozmów. I nagle powiedziałem żadnego problemu, lubię dziewczyny. Jak powiedziałem, patrząc na nią. Czekałem na jej reakcję.

– Ja też. – Powiedziała tani sex telefon po prostu.
Tak jak gdyby to było oczywiste.
– Chodźmy zapalić – powiedziała wesoło – na balkonie.
A ja nie palę, coś zrobić. Ale dlatego, że mogę stać i podziwiam cię i chcę cię, i może liczyć na coś. Cóż, nie jesteś na próżno nazywa mnie na balkonie, eh zobacz http://dyskretnalinia.pl?

Prawy sierpowy Robbie przykuł moją szczękę seks randki, ale był zbyt słaby, by zrobić mój ni ruszyć głową, choć nadal boli gdzie go uderzyła mnie oryginalnie.

„Nie kłam nas dziwoląga. Gina, przyszedł mu powiedzieć, co nam powiedziano.” Robbie spojrzał na swoją dziewczynę, ale ona po prostu nadal patrzeć na podłodze. „Gina?”

„Gina, powiedz im, To nie ja!” Błagałem, a ja poczułem ruch przełącznika, jak mówiłem, ale nie mogę powiedzieć, co i gdzie. Pamiętałem jej przełączniki i zacząłem przesuwając ‚winy’ i przełączniki „obawy”, że popełniłem, że pierwszej nocy, i został zwolniony czuć je poruszać się w przeciwnym seks randki kierunku zrobiłam wtedy.

„Chodź, Gina. Zmierz swój gwałciciela. Pluli Mu w twarz i pokazać mu, że nie boją się go.” Gina spojrzał na mnie wtedy, ale spuściła wzrok z powrotem na dół.

„Ja-Ja …” Gina zamarł.