Cóż, to dlaczego, kiedy zaczynam się wahać, jestem po prostu nonsens

Cóż, to dlaczego, kiedy zaczynam się wahać, jestem po prostu nonsens. Tu i teraz powiedział grono niezrozumiałych słów. Cóż, nie ulegają zmianie. Wszystkie takie same, nie ma poczucia wstydu w ogóle. A potem nagle dźwięk wszedł do słuchawki:

– Czy jesteś dziewicą?

Chciałem znów kłamać, zaczynają cierpieć i miał odpowiedzieć, był przede mną:
woman-1042428_1280
– Nie kłam, jestem w wirtualnym świecie, a każda swojego sekretu umrze ze mną.

– Właściwie tak – jestem dziewicą, zwykle tani sex telefon po tym trzeba będzie przełączyć …

Roześmiał się ponownie, och, jak ja kochałem jego śmiech i jego boski uśmiech …

– Głupi, dlaczego mam, jeśli jesteś dziewicą jest to, że można umieścić na krzyżu jako człowiek, jesteś dobrym rozmówcą … Gdybym chciał, to bym już przesunięty;

Po tych słowach, że odrobaczone drogę do mojego szalenie zaufania. Był w stanie mnie uwolnić. A potem rozmowa poszła w innym kierunku:

– Dlaczego taki dobry człowiek jak ty siedzisz tani sex telefon w tych brudnych miejscach, rozumiem swoją pozycję, jestem rozpieszczonym chłopcem, ale nie masz jeszcze dotknął …

– Kto mówi, że nie jestem zepsuty, mogę być dziewicą, ale nie zakonnicą …

Śmialiśmy wieczność … Ale wtedy zdecydowałem się zapytać, dlaczego nie jesteś drocher wszystkich innych:

– Wiesz, ja po prostu powiedział, że był zepsuty, wciąż wierzę pohlesche dziecko.

I wtedy zdałem sobie sprawę, że byłem bardziej wbite osłupienie: co zrobił masturbować, albo fakt, że nazwał mnie dziecko. Pewnie był taki sam kolor jak rak, ale wziąłem się w garść i ogólnie wzrosła odważniejsze:

– Więc dlaczego nie można szarpać się ze mną?

– Obawiam się przestraszyć dziewczynę sex telefony, która następnie 1000000, tylko Żydzi, ale starzy ludzie, a teraz wierzę leżącej i robi brudne interesy, ale nie pokazują go do aparatu i wszystkich … szalenie podekscytowany byłem tylko twój głos …

Siedziałem w milczeniu, nie zapominajmy, że nadal siedzieć bez twarzy. Albo był zaniepokojony moim milczeniem albo postanowił przerwać milczenie i powiedział:

– Jesteś teraz pewnie przełączać mnie i wszystko, po prostu wiem – ja nie znaczy cię oszukać, nie kłamią …

Stracił wszelką nadzieję, ale powiedziałem:

– Nie jestem jednym z tych suk, którzy sex telefony z powodu tego przełącznika, jesteś zainteresowany mnie jako osobę, w pierwszej kolejności, a także fakt, że masturbuje – to tylko twoje potrzeby zobacz http://ero-rozmowki.org.pl

– Jestem w szoku, myślałem, że teraz przełączyć, dziękuję … Nawet jeśli mnie zrozumieć, a nie tylko Fuca w telefonie i włączyć ..

Znów się uśmiechnął, a ja po prostu topił. Potem gdzieś w pół rozmowy godzin było niczego, nawiasem mówiąc, był też trochę pijany jak ja, i każdy sposób starał się przekonać mnie, aby pokazać twarz …. Ale strach, że nie podoba mi się, że pochłonęła mnie .. ale mimo to I nie przestał ze mną rozmawiać. Otworzył mnie, a potem dyskutowaliśmy wszelkiego rodzaju przyprawy. A potem mówi:

– Pokaż mi co najmniej połowę jego twarzy, proszę, jestem bardzo proszę i przekonać cię bardziej niż godzinę, ufam wam, mam nadzieję, że też mi zaufać. W każdym razie, twoja dusza jest piękne … A jaki jest Twój wrapper nie ma znaczenia. Och, proszę .. !!

Ja zaryzykowałem trochę i pokazał mu wargi.

– Och, chciałabym cię pocałować w nich, nigdy nie widziałem bardziej piękne usta … Gdybym był tam z tobą, to bym patrzył na nich i nie puścić. To prawda .. Pokaż więcej!

Ale nie spełnili prośbę, aż zatrzymał się na jej ustach. Znowu jego głos:

– Pokaż mi swój język … wiesz doskonale sex rozmowy, co robiłem, pomóż mi ..

Odważyłem i pokazał go jej język delikatnie lizał je do swoich warg. Najwyraźniej spodobało, bo usłyszałem ospały mikrofon oddech słuchawkowe. Zrobiłem to raz po raz, zaczynam się podoba najbardziej.

– Och, mój Boże, ty jedziesz po prostu szalone, pokaż mi więcej, pokaż mi swoją twarz, nie przyniesie żadnej szkody dla ciebie, a ty nie jest w cenie;

Postanowiłem, poprosił go, aby chwileczkę, umieścić jej piękne włosy i przetarł zmęczone oczy, że zaczął wyglądać nieco bardziej żywe. Ja zaryzykowałem, podniósł słuchawkę i powoli zaczął podnosić ją do mojej twarzy, że objawił mu się stopniowo. Kiedy zobaczył cały obraz, a następnie powiedział:

– A dlaczego się ukrywasz takie piękno ode mnie przez cały ten czas? Ty wyglądasz oszałamiająco. I nie wstydzić moich słów – to prawda, słyszysz dziecko, nie bój się.

Znowu zadrżała i uśmiechnął się do kamery obejmujące twarz ręką w zakłopotanie.

– Jesteś taki fajny uśmiech, więc roślin sex rozmowy, chcę rzucić się na ciebie. Pokaż mi język znowu …

W tym czasie, próbując przekonać mnie przez długi czas nie mieli języka jakby żył jego życie, a on zdecydował się pokazać, kiedy i kiedy nie.

– No dajesz, i jak dziewica, i jest już w sex rozmowy stanie, to Manish do niego.

Potem poszedłem do zrobienia:

– Pokaż mi, jak pieścić penisa, jeśli nie trudne ..

Przyniósł aparat do członka i byłem przerażony tym, co zobaczył. Jego penis gdzieś 23-25sm i chrząstek ogolony, byłem w osłupienie, ja nie wiem, gdzie iść. Następnie zaprowadził na twarzy i poprosił mnie o coś:

– Teraz, gdy widziałem mojego chłopaka, to proszę go, pokaż mi swoje piersi.

Ja na pewno nie, ale powiedział:

– Nie, nie jestem twoja klatka piersiowa, aby pokazać, ale w zamian pozwól mi pokazać nogi i brzuch?

To ustawienie nie lubił go mniej, ale mimo to zgodził się i wkrótce został zakończony, co widział.

– Oh wow dajesz, nie wiem, ale mam naga dziewczyna nie był taki ptaszek na ciebie i na karcie brzucha i nóg. Jesteś nieziemsko czytaj tutaj http://telerozmowki.pl.