Patrzy na mnie

Patrzy na mnie oszołomiony wzrok.

– Wszystkie?

Och, dobrze, droga matko … Chłopcze, chłopcze! A co może być nadzwyczajnego w tym wieku? Tie ręcznik na łóżko? Posmarowane miodem i lizać? Pieprzyć piękną kobietę, aby zakończyć ten program? To nawet nie jest fantastyczny, jak dobrze … Jak to mówią w starym wulgarny żart, „żałosne pozory lewą ręką.” Gdybyś wiedział, co mamy z Garik pilota, zapomnieli o istnieniu takiego gatunku jak porno. Garik, oczywiście, szalony, szalony, ale utalentowany. Tak, on wie, jak sprawić, żeby kobieta, może kilka.

– Valera, pamiętaj raz na zawsze: dla miłośników nie ma nic zabronione, chyba że seks sprawia przyjemność obu stronom. Ja nauczyłem?

Kiwa głową oniemiały.

– Wszystko jasne. Zobaczymy dzisiaj w moim łóżku. Widzę pobliżu Ritka – otkushu co zamierzasz mnie zadowolić.

asian-1238553_1280

Jak się spodziewałem, nie ma specjalnych fantazje Valera nie było. Byłem wyśmiewali sposób próbował wyjaśnić Aesopian język, który chciałby spróbować seksu analnego. Były takie zwoje zdanie …

W efekcie młody człowiek odszedł w pełni zadowolony z siebie i mnie. Ja jednak nie pozostał boli.

Ale Nikita mi się podobało. Bardzo miły chłopak z dobrej rodziny, w której nawet śniadanie, prawdopodobnie z kołnierzykiem sukna i pić wódkę wyłącznie z drugiego szkła. Inteligentny, spokojnie, zna swoją wartość. Prawdopodobne jest także, jeszcze dziewicą, ale może nawet tak będzie lepiej. Nie jestem pewien, że Rita dostać coś od dłuższego czasu, ale w każdym razie jest to najlepsza opcja z seksualnej.